Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
29 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Admin Panelde Modüller Gözükmüyor

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp:Admin Panelde Modüller Gözükmüyor

slm arkadaşlar modül yüklerken admin panelimde modüller gözükmüyor bir sürü hata vs veriyor. Söylendiği gibi yeniden modül klasörünü yükledim, cmod 777 yaptım. Ancak halen olmadı, en son anlatılan

AdminModules

Modül

****** ne yazılacak yada ne yapmam gerektiğini anlayamadım. Lütfen yardım edermisiniz. sayfam açılmıyor bu sebeple
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cvp: Admin Panelde Modüller Gözükmüyor

kardeş bendede aynı sorun var dediğin gibi dosylar yok sorunu nerden cözecez
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Çok bilmişler kendi işine baksın. Kimse burada yardım için maaş almıyor.
    Modullerin gözükmeme sorunu aynen Admin'in dediği şekilde çözülmelidir. Araçlarmış sekmeymiş değil. Bazı modullerde versiyon uyumsuzlukları nedeni ile modul sayfası açılamamaktadır. CHMOD ayarlarını ister 777 yapın ister 7777777 yapın gözükmez. Çözüm versiyon uyumsuzluğu gösteren modulü kaldırmaktır. Bu soruna çözüm yeni modul yükleme hastalığımdan dolayı yüzlerce kez bizzat tarafımdan denenmiştir.
    Diğer bir seçenek; BAzen apache server bazı klasörü sahiplenir. Üzerine dosya yüklediğinizde yüklendiğini sanırsınız ama yüklenmemiş olabilir. Upload ettiğiniz klasörün gerçekten yüklenip yüklenmediğini kontrol edin. Yada modul klasörünü silip yeniden upload etmeyi deneyin. Eğer klasörü silemezseniz buda apachenin klasörü sahiplendiği anlama gelir. Bu sorunun yanıtını daha önce detaylı olarak anlattım. Apache sahiplenme sorununa çözümü forumda araştırınız.
    Çok bilmişlere;
    Eğer admin buraya yakışmıyorsa buyursun yakışan gelsin. Bizde seve seve yerimizi daha becerikli ve yetenekli arkadaşlara yerimizi terkederiz. Burada milletin sorununa çözüm bulacağız diye kafa patlatmaya pekte hevesli değiliz. Beni yakından tanıyan arkadaşlar bilir, Koskoca şirketim var, dünyanın heryerine ihracat-ithalat yapıyorum, yanımda 6 kişi çalışıyor, işim başımdan aşmış olduğu halde bazı arkadaşlara gece yarılarına kadar sorununa çözüm için kafa patlattığım çok olmuştur.
    Çok bilmişlerin bilgisine...
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

prestashop Admin paneli modüller kısmında Direct Access to this location is not allowed. bu htayı veriyor sürümü güncellesem düzelirmi yardım edin Teşekkürler
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

yardım eden yokmu (
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Bu sorunu bende yaşıyorum. Prestanın ana sitesinden indirdiğim ve yüklediğim kodda herhangi bir sorun yoktu. Bu gün presta-tr den TÜRKÇE versiyonunu indirdim ve yükledim. İlk yüklememde 4. sayfayı geçmedi, tekrar yükleme işlemi yaptım ve yükleme başarı ile gerçekleşti. Fakat, admin panelinde modüller gözükmemeye devam ediyor.

Şu an modüller klasörünü sildim ve çalışan ingilizce versiyonundan yüklüyorum. Bakalım düzelme olur ise bildireceğim.
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

hocam olrusa banada haber et B)
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Admin panelde modullerin gözükmemesi bir veya birkaç modulün versiyon uyumsuzluğundan meydana gelmektedir. Uygun olmayan modulü ayıklayıp sistemden kaldırmak sorunu çözmektedir

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

abiciğim admin panelde modüller gözükmemesi konusunda mcdaimin dediğini yaptım fakat hiöbirşey düzelmedi neredeyse bütün modülleri tek tek sildim ama banamısın demedi uyumsuz modülü nasıl bulucaz anlamadım...
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Eger sitenizde düzenleme yapmadiysaniz presta 1.3.x.x versiyonunu sifirdan yeniden kurdugunuz takdirde sorun ortadan kalkacaktir.
    Versiyon uyumu onaylanmamis modulleri toplu yüklemek yerine tek tek yükleyerek ve uyumunu test ederek kurunuz

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks