Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
37 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: PrestaShop Ücretli Destek Hizmetlerimiz

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Cvp: PrestaShop Ücretli Destek Hizmetlerimiz

Baglanti kesildi. Sanrim telefonunuzun pili bitti
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Ebay Connect modulü:
    http://prestabay.involic.com/About

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

İyi Günler. Presta shop 1.4 kullanıyorum. yönetim panelindeki dashboard'ı kaldırma imkanınız var mı? ücret konusunda da görüşebiliriz.

[email protected]
    None

Member
    Tecrübe Puanı
    13

1.4 İçin Ücretli Moduller veya Tema varmıdır sizin sundugunuz TÜRKÇE olucak
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba bir rkadas soru sormus aynı cevabı bende bekliyorum bu ebay modulu prestada ebay modolu ıle girdigim ürün ebaya otamatik benim sayfamin öngörünüsü ile düsüyormu bu cok önemli ebay koyduklerım benim sitemde gözükmesi cok fayda etmiyor sayfanın arayüzüde ebaya düsmesi gerekiyor? yardım ederseniz sevinirim
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Ebay connect benim kullandigim bir sistem. Yani sayfanin ara yüzünün ebaya düsmesi. Ve ayrica ebayde satilan bir ürünün admin panel siparislere düsmesi.
    Maalesef Ebay ile prestashop arasinda herhangi bir düzenleme veya bir sözlesme su an icin yoktur.
    Benim kullandigim diger shop sitem olan asolte.eu plenty market sistem olup aylik belli bir ücreti olan bir sistemdir. Ebaye düsen arayüzü ebayde http://cgi.ebay.de/50W-12V-Solarmodul-Solarpanel-Monokristallin-/170660584112?pt=Solaranlagen&hash=item27bc29dab0#h t_3817wt_984 bu linkte görebilirsiniz.

Kisacasi arayüzün ebaye düsmesi ve satilan ürünün prestashop admin panele düsmesini simdilik unutabilirsiniz. Belki ilerde ebay ile prestashop arasinda bir partner sistem anlasmasi olabilir.Anlasma olmasi sarttir cünkü herhangi bir yazilim vs ile bu mümkün olmaz. Ebay veritabanina ulasmak gereklidir, buda ebay"in buna müsaade etmesinini gerektirir. Ancak bilmeniz gerekende su ki eger böyle bir partner sözlesmesi ileride mümkün olursa modul fiyatinin ücretsiz olabilecegi veya olsada makul bir fiyata olmayacagini simdiden bilmeniz gereklidir. Su anda benimkullandigim plenty market sistemin ebay connect modulü diger bedellerin haricinde modul fiyati 460?"dur.
    Plenty market sistemin su an Türkce dil destegi bulunmamaktadir. Kurulum, düzenleme, ilave moduller ile birlikte aylik bedeli haricinde toplam 3-4 bin euro civarinda bir fiyata malolmaktadir.
    Eger ilgilen olursa plenty market ile iletisime gecmek suretiyle Türkiye distribütörlügü alabilir. Ancak plenty sistemin maliyeti nedeni ile Türkiye"de pek pazar bulma imkanininda olmayacagini ayrica belirtmek isterim. Cünkü, plenty market ile prestashop entegrasyonunun maliyeti 400-500? civaridir.
    Yukarida genis aciklamam ile Ebay-Prestashop konusunda plan yapmak isteyen arkadaslara yardimci olabilecegini düsünüyorum.
    Saygilarimla

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

en son yazmıs odunuz cümleyi acabilirmisiniz. yani (Cünkü, plenty market ile prestashop entegrasyonunun maliyeti 400-500? civaridir.) ben prestashop icine sizin kullandıgınız plenty market ti ebay cannect seklinde entegre etme sansım ücret karsılıgında var seklinde anladım ben..
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Önce plenty markete sahip olacaksiniz, daha sonra prestashop ile entegrasyonu gerceklestirilecek. Yani presta sitenizde satilan ürün plenty admin paneline siparislere düsecek. Yani genel yönetim plenty sistemde oluyor.
    Yukarida detayli anlattigim üzere plenty sistem ebay entegrasyonu ve diger fonsiyonlar ile toplam maliyeti 3-4 bin euro civari. Plenty ile prestashop entekrayonu ise ilave olarak 400? civarindadir.
    Örnek resim ektedir

Member
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba Daim Abi,
    Gecen gün baglanti koptu sanirim,
    suan gene Almanya dayim.
    yazini okudumda surasini anlayamadim "
    Ebay connect benim kullandigim bir sistem. Yani sayfanin ara yüzünün ebaya düsmesi. Ve ayrica ebayde satilan bir ürünün admin panel siparislere düsmesi. "

Simdi bu eBay Connect ile sayfanin arayüzünü ebayde gösterebiliyoruz demek istedin degilmi ?
    bu plenty market isi pek mantikli gelmiyor, ona bakarsan cok daha uygun diger sistemler mevcut.
    yani plenty marketin sundugu imkanlari Afterbuy dan cok daha makul fiyatlara alabiliyorsun.
    Ben uzun zamandir Afterbuy Müsterisiyim.
    Bu arada abi dedigim gibi, o yukarida yazmis oldugun cümleyi okudum anladigim kadariyla prestashoptaki görüntüyü ebaye aktarmak mümkün öylemi ?

tesekür ederim
    None

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Saat 17:00 den sonra 06027 2020 279 nolu telefondan arayabilirsiniz.
    Sorunuza gelince.
    Ebay connect ile sayfa yada ürünün arayüzü diyelim maalesef presta ile mümkün degil. Biz Ebay ile ilgili islemlerimizi Plenty Market sistem ile yapmaktayiz. Yani Ebay panelini kullanmiyoruz.Ancak Prestanin plenty markete entegresi mümkün. Daha acikca söylemek gerekirse Presta ile Ebay üzerinde herhangi bir islem yapmak su an icin olanaksiz.
    Biz tüm islemlerimizi Plenty admin paneli ile yapiyoruz.Bildigim kadari ile afterbuy sistemde Ebay ile anlasmali. Ancak ben Plenty sistemi kullanmaya basladigimda afterbuy henüz Ebay ile anlasma yapmamisti. Fakat sunuda özellikle belirtmek isterimki afterbuy sistemi kullanmadigim halde Plenty ile yaptigimiz islemleri afterbuy ile yapabilecegimizi sanmiyorum. Cünkü Plenty ile muhasebe islemleride yapiyoruz. Ayrica Plenty sistemin DHL ilede anlasmasi oldugundan direk intra ship baglantisi ile posta islemlerinide yapiyoruz. Yapilan posta islemleri DHL posta sirketinin sistemine gecmekte posta bedellerini aylik olarak ödüyoruz. Yani postahanede herhangi bir islem yapmiyoruz. Zaten günde 15-20 paket gönderdigimizi düsünürsek postanede posta islemleri yapmak akil karida degil. Bu nedenle biz posta islemlerini plenty üzerinden yapip gerekli dökümanlari (Porto A5 yapistirmali) yazicidan cikarip pakedin üzerine yapistiriyoruz, ve saat 16:00 ile 17:00 arasi posta sirketinin kamyonu gelip paketlerimizi aliyor.Bu afterbuy sistemde varmi bilmiyorum

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks