Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
26 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 1.3.1 Sitem Çok Yavaş

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Cvp: 1.3.1 Sitem Çok Yavaş

http://www.markabak.com/ PC imde localhostta attım yine site kasıntı sunucu ile alakası yok :'( hatta temala eklenti felanlada ilgisi yok tüm eklentileri kaldırıyorum (hemen hemen tümünü) Temamanı değiştiriyorum en sade temaları deniyorum yine kasıyor yine kasıyor :'(

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

admin performans ekranı bu şekilde? resime baksana bi

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

1.3 de böyle birşey mecut değil sanırım

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

Lütfen şu soruna bi el atalım hep beraber sitenin yavaş oluşunun sebebi acaba nedir :'(
    hiçbir verim alamıyorum sitemden :'( sürüm güncellemesi mi yapsam
    hocam vereyim şifreleri bir bakın ben gerçekten kafayı yemek üzereyim günlerdir arıyorum sürüm değişiklikleri yapıyorum onlarda bir sürü sorun çıkıyor en sorunsuzunu kullanıyorum oda kanı gibi çalışıyor :'(

http://www.markabak.com/

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

Ürün koydukça daha da şişiyor :woohoo: hostta sorun yok :'( PC deki localhostta da aynı derecede yavaş :'(

Senior Member
    Yer
    Türkiye/Samsun
    Tecrübe Puanı
    15

Gereksiz modulleri kaldirin. Sayfa acilisinda arka planda calisan tüm modul veya js kdolari sirasiyla acilmayi bekler. Buda sitenizin yavaslamasina neden olur. Tipki bilgisayar gibi. Nasil ki bilgisayara format attigimizda jet gibidir ancak bisürü program yükledikce yavaslamaya baslar. birde baslangictaki programlar cok olursa hepten yavaslar. Web site olayida ayni. Arka planda calisan tüm modul vs kendi özelligine göre acilma süresi vardir.
    Ürünlere yüklediginiz fotolarin boyutlarinin büyük olmamasina dikkat edin. Sitede kücük gözükebilir ancak ftpnizde boyutundan dolay cok yer kaplar ve acilmasi zaman alir. Resim boyutlari 50kb gecmezse iyi olur. Ana sayfada resimlerin sayisini mümkün oldugunca düsürmeye calisin
    ithalat-ihracat danismanlik : http://nepasun.com

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

yarın tüm anasayfa modüllerini kapatıcam ftp den küçük görsel fotoları çekip kendim size ını ayarlıcam birde böyle deneyelim bakalım inş olur. Ben belki kodlarda bir sıkıntı vardır diye görsellerin üzerinde durmamıştım explorer da hata veriyor çünkü teşekkür ederim neticeden haberdar edicem sizi

Sabahı bekleyemeden inceledim image/p de en büyük ebattaki foto 30 kb :'( oda en büyük hallerinde ki ilk sayfada hep küçük fotoları yer alıyor ürünlerin :'(

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

Tüm modülleri kaldırdım görünmesini engellemedim kökten kaldırdım :'( ama yine birşey değiştirmedi :'( görselleri inceledim photoshopla açtım 1.62 kb ana sayfadaki küçük foto photoshopla kayder diyip en kötü görünümünü işaretlesemde 4 kb in altına inmedi yani kendi küçültmeleri çok daha iyi velhasıl sitem hala kanı :'(

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

orjinal temayı denedinmi birde Flash modülünü kaldırıp denermisin?
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Senior Member
    Tecrübe Puanı
    13

Şu anda orjinal presta shop temasında tüm temaları denedim o flash ı da kaldırdım fakat aynı PC de de kasıntı... 1.4.4 ü beklemekten başka çarem kalmadı ve 1.4.4 tamamlandığında sitemden sadece ürünleri kullanıcıları ürün gruplarını çekip oraya koymam gerekiyor dosyalardan birisi hatalı sanırım sıfırdan kurup sadece ürünleri almam gerekiyor

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks