Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon
95 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: PrestaShop v1.4

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cvp: PrestaShop v1.4

Sunucunuzda ionCube bileşeni yoksa paket içerisine dahil edilen Kredi Kartı modülümüz çalışmayacaktır. bu bileşen yoksa veya kredi kartı modülümüzü kullanmayacksanız modules içindeki gvp klasörünü silebilirsiniz
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

adminim mails tr dosyası yok ilgilnrmsn
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Sayin yetkililer daha öncede yazdım ama bir cevap alamadım biliyorum çok meşgulsunuz ama yardıma ihtiyacım var prestashop 1.4 kuruluyor sorunsuz bir şekilde sadece admin panelinde modüller kısmında sorun var modüller görüntülenmiyor dolaysıyla modüllerle ilgili hiçbirşey yapamıyorum acaba bendemi bir problem varr.
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

İyi sabahlar presta-tr.com sakinleri.prestashop 1.4 download unda bazen problemler yaşanabiliniyor.bende ilk chrome ile indirdigimde arşiv hatası aldım download programı ile tekrar indirdim sıkıntı çıkmadı.kurulumda yaptım hiç bir sıkıntı söz konusu degil.lakin üzerindeki dil önceki versiyonların tr dil idir.vmaster arkadaşım front ta yeterli bir dil destegi yok.google translate tarzı birşey olmuş.senin editlediginde üye olmaya calışırsan yeni üye kaydının şifresini kabul etmemektedir.bunu neden yaptıgını anlayamadım?
    Link: http://www.elektronmarket.com/store/
    Bilgilendirirsen sevinirm.
    Ayrıca mails in içinde tr klasörü ve dosyaları mevcut degil.üye olmaya çalışırken Hata - E-posta şablonu yok /---/------/--------/----/mails/tr/account.txt yok diyor.
    Bence dagıtımdan ceksen daha mantıklı degilmi sen sadece dil olarak bakıyorsun olaya türkçe ibaraler olması lakin sitenin ful işleyişindede problem var.açıkçası ben eng versiyonunu sildim tr dil oldugunu okudugumda.yada ibare olsa daha iyi olmazmı ne demek istedigimi anladın umarım.iyi sabahlar..
    Saygılar.
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

smhxgs arkadaşım güzel ceviri olmuş ddemişsin de sen normal versiyonunu indir daha önceki versiyonların tr sini yükle aynı şey oldugunu anlayacaksın.olmadı tercümelere gel yazıların sag tarafında dunyalı bir ikon var tıkla otomatik olarak google cevirisini yapıyor mantıkslı söz dizimi yap sende artık ceviri yapmış olursun ;
    Saygılar.
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

ilk postta bu uyarılar mevcuttur bir kaç kişide el atsa daha hızlı olacak herşey sonuç olarak kurulumu yapabiliyor ve faliyete geçiyor mails/en klasörünü tr olarak kopyalayıp bir Allahın kulu bir gününü ayırsa (sanmıyorum o kadar vaktini alacağını) herkesin katkısı ile ortaya birşey çıkarmış olacağız türkçeleştirme çalışması yapıldı 6 - 7 kişi ile kimseden ses seda çıkmayınca google ile ortaklaşa çevrildi. Çünkü insanlar birşeyler bekliyor ama bilgisi olan arkadaşlarında kendini geriye çekmelerini anlayamıyorum herkes bence birşeylerin ucundan tutsa daha verimnli olucvak
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Yükleme sayfasında oylama olması çoğunluğun ilk kez yükleyeceği varsayılırsa çok gereksiz olmuş, bilmediğimiz bir şeyi isabetli biçimde nasıl oylayabiliriz ki?
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba, arşiv sorunu diyor rardan çıkmıyor...
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

wMAster amacım seni eleştirmek degil.HErneyse 1.4 ün front'u bitti.gonderecem sana gecede digerlerini yapacam.Saygılar.
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Atladıgım yada yanlış yaptıgım olmuşsa kusura bakmayın anca bu kadar oldu acele şeklinden front panel %100 boş bırakılmadan cevrilmiştir.
    Saygılar.
    http://www.elektronmarket.com/tr.zip
    None

Sayfa 3/10 İlkİlk 12345 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks