Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ürün kombinasyonları

Member
    Tecrübe Puanı
    11

Question ürün kombinasyonları

Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var bilen arkadaşlarım lütfen yazsın şimdi bi ürüne kombinasyon yaptım mesela
    gömlek koydum kombinasyon olarakta kıravatlı gömlek koydum fiyatları ayrı atabi normal olan gömlek 100 tl kıravatlı olanda 125 misali tabi
    ürüne gelindiğinde sağda secenek yaptım kıravatlı kıravatsız diye şimdi ben kıravatlıyı seciyorum fiyat artıyor sıkıntı yok ama resimlerde bütün resimler cıkıyor yanni ben kıravatsız bir ürün bakıldıgında sadece kıravatsız olan resimler cıkması gerekmezmi bu konuda bana yardımcı olan arkadaşlarım varmı şimdiden teşekkürler

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Kombinasyona özel resim tanımlayabliyorsunuz. kombinasyon seçildiğinde kombinasyon dışı resimler silinicektir. Stail bir sürüm kullanıyorsanız eğer.
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Member
    Tecrübe Puanı
    11

özel resim tanımladım zaten 3 resim koydum birini ayrı ikisini bir yaptım
    Bunu bu ürün için geçerli kombinasyon yap seceneğinide işaretledim resmin birini sectim diğer iki resim içinde iki resmi işaretledim ve yine altda bulunan Bunu bu ürün için geçerli kombinasyon yap diye seçeneğinide yaptım ama siteden ürünü açtığımda ilk benim sectiğim ürün çıkıyor bi sıkıntı yok artı sağda bulunan diğer seçeneğide işaretlediğimde diğer iki resim cıkıyor ondada bi sıkıntı yok ama ilk seceneği sectiğimde tek olan resmi actıgımda resimlere bakarken diğer iki resimde cıkıyor yani her secenekte ayrı kombinasyon yaptım ama seceneklerdeki resimleri secmede bi sıkıntı var tek resim görünmesi gerekirken ve diğerlerinin silinmesi gerekirken silinmiyor
    aslında kücük resim gözükürken resimler orada gmzükmüyor resmi büyüttüğünde bakmak için diğer resim seceneklerine sağ okla izlenebiliyor onların orada olmaması gerekmezmi
    inşallah güzel bir şekilde anlatabilmişimdir
    size bir link versem ordanda bakabilirsiniz aslında
    http://www.toptansekerim.com/home/84...ceve-mavi.html

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı poyraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özel resim tanımladım zaten 3 resim koydum birini ayrı ikisini bir yaptım
    Bunu bu ürün için geçerli kombinasyon yap seceneğinide işaretledim resmin birini sectim diğer iki resim içinde iki resmi işaretledim ve yine altda bulunan Bunu bu ürün için geçerli kombinasyon yap diye seçeneğinide yaptım ama siteden ürünü açtığımda ilk benim sectiğim ürün çıkıyor bi sıkıntı yok artı sağda bulunan diğer seçeneğide işaretlediğimde diğer iki resim cıkıyor ondada bi sıkıntı yok ama ilk seceneği sectiğimde tek olan resmi actıgımda resimlere bakarken diğer iki resimde cıkıyor yani her secenekte ayrı kombinasyon yaptım ama seceneklerdeki resimleri secmede bi sıkıntı var tek resim görünmesi gerekirken ve diğerlerinin silinmesi gerekirken silinmiyor
    aslında kücük resim gözükürken resimler orada gmzükmüyor resmi büyüttüğünde bakmak için diğer resim seceneklerine sağ okla izlenebiliyor onların orada olmaması gerekmezmi
    inşallah güzel bir şekilde anlatabilmişimdir
    size bir link versem ordanda bakabilirsiniz aslında
    Ayak Çerçeve Mavi - toptan_ekerim
    yani ilk çıktığında " süslemeli " olanın resimlerinin gelmesini istiyorsun anladığım kadarıyla. Zamanında denemiştim malesef ilk sayfa geldiğinde kombinasyona göre gerekli düzenleme yapılmıyor sayfada. PHP kodlama ile yapılabilir belki ama şu an prestashopun kendisinde bu şekilde geliyor. Yani size özgü bir hata değil

www.kalehosting.com.tr

Member
    Tecrübe Puanı
    11

yoo hiç alakası bile yok süslemeli yada süslemesiz olarak ayarlıyabiliyorsun hangisini istersen onu getirebilirsin onunla alakalı bir sıkıntı yok gönderdiğim linke tıkladıgında karsınıza cıkan benım ıstedıgım süslemesiz ama süslemelininde resimleri cıkıyor ben onları işaretlemedim ama yinede cıkıyor ama ilk acıldıgında süslemesiz olan secenek cıkıyor ve 3 resim sonra süslemeliye basıl tekrar süslemesiz diyim 1 resim oluyor ama o bir resmin içine girdiğinizde sıradaki resim cıkmaması gerekirken süslemeli resimleride cıkıyor anlatabildim mi acaba bakın bu konu benım ıcın onemli eğer anlamadıysanız size video cekerim iyi günler

Member
    Tecrübe Puanı
    11

yardımcı olacak arkadaşım yokmu bu konuyla alakalı zor sorumu acaba

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

süslemeli seçildiğinde ön sayfada süslemeliye ait olmayan resimlermi geliyor

www.kalehosting.com.tr

Member
    Tecrübe Puanı
    11

aynen süslemeli olan resimlerle süslemesiz olan resimlerin ayrı cıkmasını istiyorum
    Süslemeliye baktıgımda tek resim görünüyor ama resim üstüne tıklayınca diğer resimlerde geliyor

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Şimdi oldu popup la gelen resimleri kastediyorsunuz. Yarın bir link iletecğim ordan dosyayı indirip update edebilirsiniz

www.kalehosting.com.tr

Member
    Tecrübe Puanı
    11

tamam siz bilirsiniz ama bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim ne yapacağımı tam anlamıyla anlayamadım

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bookmarks