merhabalar,
biliyorsunuz smtp ile iletişm sağlamak için bazı ayarların yapılması gerkiyor.adını vermek istemediğim bir host şirketi maalesef gitmeyen mailler için presta ve dieğr taraf kurudugum ezgenerator ile hazır 4 adet scripti suçlayıp kendilernde 1 sorun olmadıgını ifade etti ve yardımcı olmaycakalrın artık belirttiler.konu şu,

smtp ayarlarını kendilernnde bahsettiği gib yapmama rağmen prestada mail gönderemiyorum hata veriyr.kontrollerini sanırm hiç yapmadılar ve bana test "phpmail" diye bir klasör gönderdiler ektede bunu göreceksiniz ancak ilginç olan tarafı bu host şirketne bağlı tüm alt sitelerimdede mail gitmediği gib başka host firmalrınd aolan sitelerde,alt domainlerde ve hzır scriptlerde mail gönderebildik.presta zaten mail gitti.bize phm mail ile gönderdiğiniz için gidiyor demesne rağmen biz hiç php mail ile göndermedik zaten host şirketlernn çoguda spmaden kurtulmak için smtp mail kullandıgındna smtp ile gönderdik.şimdi sorun nerededir bilen arkadaşlar başka yerlerde hatta farklı programlarda ve scriptlerde bile giden iletişim formları bu host şirketnde gitmyorsa sonucu ve çöxümü ne oalcaktır.yardımcı olabilrseniz memnun olurm cevapalrınızo bekliyorum tşk ederim [file name=phpmail.rar size=26849]http://www.presta-tr.com/media/kunena/attachments/legacy/files/phpmail.rar[/file]