Tab Content
Aktivitesi
Hakkımda
Herhangi bir sonuç yok
voqapede hakkında

Temel Bilgiler

voqapede hakkında
Biyografi:
Ona tokat attı. Zarar verecek kadar zor değil, ama başını çevirip ona daha fazla korku soktu. "Eller arkanızda, sadece ağzınız, okşayın." Ağzını açtı ve içine aldı, çoğu zaman yarısını çalıştı, arada sırada toplara daldı. İyiydi ve küçük haplar onu uzun süre zorladı. "Emmeye devam et," diye emretti. Ayarlıyordu ve bundan zevk almasına izin vermeye çalıştı. Oldukça erkeksi bir aracı olduğunu itiraf etmeliydi. Bir süre sonra daha sert nefes aldı ve ona "Tamam, şimdi bir el ekleyin ve ne olursa olsun o elle okşamaya devam edin, anladınız mı?" Dedi. Başını salladı, ne demek istediğinden tam olarak emin değildi ve tükürüğüyle ıslanan horoz üzerinde kayarak kullanmak için sağ elini kaldırdı.

Daha sert nefes aldığını duydu, bacaklarının gerildiğini hissetti ve görmeye baktı, tıpkı geçen gece toplarının yukarı doğru çekildiği gibi. Şimdi paniklemeye başladı. Ağzına boşalacaktı ve evliydi. Bir şekilde durdurmak zorunda kaldı. Başını horozundan çekti, ama elleriyle hazırdı ve hemen onu tamamen aşağı itti. "Talimatlara uymadınız, bu yüzden bunun bedelini ödeyeceksiniz." Başını iki eliyle tuttu ve kendi kendine okşamak için onu hareket ettirdi, sonra ağzına sadece horozun başı gelene kadar geri hareket ettirdi ve "Şimdi elini geri koy ve sertçe vur" dedi. Direndiğine içten sevindi, ancak şikayet etmedi. Buradan gelen hiçbir ses mutabakat olarak okunamaz.

İtaat etti, gergin olduğunu gördü, sonra homurdandı ve boğazının arkasına bir dere çarparak öksürmesine neden oldu. Tyler'ı emmişti ama hiç bu kadar güçle boşalmamıştı. Kyle başını arkaya doğru itti ve yüzüne, boynuna, göğsüne ve elbisesine inen birkaç dere daha ateşlerken okşayarak elini tuttu. Tükendiğinde, onu saçından tuttu ve aşağı baktı, horozundan koluna damlayan meni, "Az önce cumımı aldın. Evli olduğun için yapamayacağını söylediğine göre, sanırım değilsin" dedi. artık evlenmedi. Yüzüğü bana ver. " O elini uzattı.

Tanya'nın kafası artık tamamen karışmıştı. Yüzüğünden vazgeçmek istemedi. Diana'nın kendisininkinden vazgeçmesine neden olmasına rağmen asla niyet etmemişti. Onun bağlantısı buydu. Kyle onu saçından salladı. "Yüzük, şimdi. Deliklerine ne almanı görmek istediğimi gerçekten öğrenmek istemiyorsun." Yüzüğü çıkardı, elini yavaşça kaldırdı ve Kyle'ın avucuna koydu. Gülümsedi ve onu odanın diğer tarafına fırlattı. "Artık buna ihtiyacın yok. Şimdi şu elbiseden çık ve kanepeye otur."

Midesi hasta, ayağa kalktı, elbiseyi düşürdü ve döndü. Onu aşağı itti ve bacaklarını çekti, böylece diz çöküp horoz kafasını amına itti. Onu uzatırken ağladı, tüm yolu içeri girerek topları kıçına tokatladı. Hala nasıl sert olabilir, diye düşündü, ama öyleydi ve kısa süre sonra ona çarptı. Kısa bir süre sonra ayağa kalktı, böylece daha aşağıya doğru itiliyordu, bacaklarındaki gerginlik onu hızlı bir şekilde tam olarak uyarılmasına neden oldu. "Bana ne kadar iyi hissettirdiğini söyle" gibi şeyler bağırır ve ona söylemesini beklerdi. "Bana bu horozu hanım evladı kocanızınkinden çok daha fazla sevdiğinizi söyleyin," "Seni daha çok sikmemi söyle," "Bana, taşana kadar amını cum ile doldurmamı söyle." Ona bunu söyledi, nasıl bu kadar boşalmış olabileceğinden emin değildi, ama bir dakika sonra homurdanıyor ve ona pompalıyordu. Onu pompaladığını hissetti, onu nasıl doldurduğuna ve gerdiğine hala şaşırdı, kedi ağzından sızdığını hissetti ve sonra tamamen çıkardı ve kafasını karnına sildi.

"Şimdi arkanı dön ve bana kıçını ver." Şimdi direndi. "Hayır, lütfen çok büyüksün." "Hanım evladı Diana'ya bundan daha büyük bir şey aldırmadın mı?" Tereddüt etti. "Evet, ama bunun için çalışıyoruz." Güldü, ayağa kalktı ve odanın diğer tarafına doğru yürüdü, bir çekmeceyi açtı ve ona bir yapay penis attı. "Madeni amında kullan ve çalışmaya başla." Yine tereddüt etti ve üzerinde el izi bırakan bir swat verdi. "Hey, bu güzel bir histi. Daha fazlasına ihtiyacın olduğunu düşünüyorum." Onu tekrar swatted ve onu yağlamak için yapay penis onu kedi içine itti. "Arkanı dön, dizler yerde, kanepede uzan. O dildoyu sonuna kadar görmek istiyorum." Buna uydu ve dildoyu içeri iterken, onu yapay penis ile sertçe vurana ve kıç yanakları derin pembeye dönene kadar onu tekrar, sonra tekrar tekrar salladı. Birkaç dakika geçti ve sonunda "Yeter" dedi, dildoyu çıkardı ve sikini yerleştirdi. Uzun bir dokunuşla çığlık atarken içeri girdi.

"Kıçında büyük bir horoz olması iyi hissettiriyor, değil mi? Bahse girerim evde kıçından sikilmezsin. Küçük kocan deneseydi muhtemelen hissetmezdim. Buraya gelip alabilirsin her zaman. İçinde hareket etmemi hissediyor musun? " Hoşuna gitmedi, ama gerisi gerçekti ve tıpkı Diana'nın hissettiğinden emin olduğu gibi, tıpkı kedisinde olduğu gibi içeri ve dışarı doğru kaydığını hissetti. Biraz daha ayağa kalktı ve elleri göğüslerini tutup sıkarken ona doğru sürdü.
Konum:
voqapede
İlgi Alanları:
voqapede
Meslek:
voqapede

İstatistik


Mesaj adeti
Mesaj adeti
0
Günlük Ortalama Mesajlar
0
Genel Bilgiler
Son Aktivite
12-15-2020 10:34 AM
Üyelik tarihi
12-15-2020
Tavsiye Puanı
0
Hakkımızda
2008'den beri sizlere PrestaShop ile ilgili teknik destek vermeyi amaçlayan sitemiz, şu anda 13.000 den fazla üye 15.000'e yakın mesaj ile kararlı bir biçimde yoluna devam etmektedir. Ayrıca PrestaShop dışında diğer sistem ve eticarete yönelik paylaşımlar ve konularada elimizden geldiğinde yanıtlamaya çalışıyoruz. Ayrıca eticarete yeni başlayan ve tecrübeli kişileri bir araya getirerek ortak bir paydada buluşturmayı amaçlamaktayız.
Sosyal Medya

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0