10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ideal sanal pos modülü

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ideal sanal pos modülü

buyrun arkadaşlar ideal sanal pos [file name=iDEALV1_1_.zip size=21699]http://www.presta-tr.com/media/kunena/attachments/legacy/files/iDEALV1_1_.zip[/file]

wMaster:
    Topici kitlemeden önce sorunun cevaplanması adına bunları yazmam gerekir,

iDeal Sanal POS modülü yabancı kaynaklı bir bankanın sanal POS modülünün prestaya entegre edilmiş halidir. Türkiyedeki ideal Kart ile ilgisi yoktur. iDeal Bankası yabancı kaynaklı bir banka olup türkiye ile ilişiği yoktur.
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Cvp:ideal sanal pos modülü

Kuallanımı hakkında bilgi verirmisiniz? yada kaynağı hangi kaynaktan bulduğunuzu. ve kullanıcılara ideal kart sanal posu olup olmadığınıda bildirin.
    >> Lütfen çözülmüş konularınızın Başlıklarına [ÇÖZÜLDÜ] ibaresi ekleyiniz

www.kalehosting.com.tr

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

site yönetimi bu eklenen dosyaalr hakkinda bir açiklama yaparmsiiniz arkadşalar ne akdar güvenli kullanalimi lütfen?
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Bunu deniten bir arkadaşımız varmı bu modülü kullanmış olduğun birsite örnek verirmisin bize arkadaşım
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bu ideal fortis bankla herhangi bir şekilde veya dışbank ile herhangi bir şekilde alakası yoktur. Bunu ekliyen arkadaşa sormak isterim bunu sen ekledin ve tam anlamda kullanıyormusnu ??? kullanmıyorsan madem bunu buraya eklemenin anlamı nedir illaki bir paylaşım yapmaksa bende tüm 3d olarak herşeyi buldum ama paylaşmıyacam varmı böyle bir mantık. Lütfen ekliyen vs yapan arkadaşlar resimli olarak bir şeyi açıklayarak eklerlerse çok daha sevinicem
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Ideal sanal pos genellikle yurtdisinda yani benim bulundugum sehir amsterdam gibi yerlerde bulunan ing bank postbank gibi bankalarla uyumludur ben ideal sanal pos modulunun turkiyede kullanildigini hic gormedim onun icin turkiyede bu isi yapanlarla pek alakasi olmicak bir moduldur,presta ile yeni tanistim ve gercekten guzel bir script profosyonel joomla kullanicisi olmama ragmen webshop sitelerimde prestayi kullanmaya basladim tek eksigi ise su an itibari ile son versiyonunun tema seceneginin cok az olmasidir,umarim presta ilerde dahada guzel yerlere gelir ve ben inaniyorum ki gelecek!

Ayrica prestayi profesyonel kullanan arkadaslara yonelik bir projem var bana pm ile msn adrslerini gonderen kisilerle gorusmei dusunuyorum goruzmek uzre bol prestalar!!!!
    None

Junior Member
    Tecrübe Puanı
    0

Bu arada yeni dikkatimi cekti bu sitede pm yani ozel mesaj sistemi gecerli degil site yonetici acaba hangi amacla bu siteye ozel mesaj ozellgini eklemedi beni cok dusundurdu acikcasi burasi prestashop'un turkiye temsilcisi ve turkiye yardim platformu ise ben ozel mesaj sisteminin olmamasini buyuk bi ayip olarak goruyorum lutfen isi sadece ticaret olarak gormeyelim!!!

Profesyonel presta kullanicilarina yonelik projemi gorusmek icin msn adresimi ekleyebilirsiniz
    None

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

merhaba,

PrestaShop.comdaki forumu incelemişsinizdir tahminimce. ordada bu "profesyonel" kelimesinin amacı çok iyi bir şekilde açıklandı. Bu sitede bu kelimenin kullanımını kişisel olarak istemiyorum ve kullanıcılarıma karşılıklı bir şekilde bir şey satılmasını istemiyorum. Kullanıcılarım bu forumdan modül ve/veya bir geliştirme ister sen bunu yaparsın sonra benimle görüşürsün sitende bunu paylaşabilirmiyim diye. Emeğin ne olduğunu senden iyi biliyorum. Ama burası ücretsiz destek sitesi. eğer bu tip bir emelin varsa site kurarsın prestashop ücretli destek diye ordan dikiş tutturursun. PMyi aktive etme gereksinimi duymadım ve hiç bir kullanıcım bu tip bir talepte bulunmadı. Yoksa senin düşündüğün gibi bir sebebi yok. Adresini ekledim umarım MSN açtığında bu konuyu detaylı bir şekilde görüşürüz.

Teşekkürler

www.kalehosting.com.tr

Administrator
    Tecrübe Puanı
    10

Topici kitlemeden önce sorunun cevaplanması adına bunları yazmam gerekir,

iDeal Sanal POS modülü yabancı kaynaklı bir bankanın sanal POS modülünün prestaya entegre edilmiş halidir. Türkiyedeki ideal Kart ile ilgisi yoktur. iDeal Bankası yabancı kaynaklı bir banka olup türkiye ile ilişiği yoktur.

www.kalehosting.com.tr

Bu Konudaki Etiketler

Bookmarks